86. Wednesday

Autor: Josef Rataj

Signováno vlevo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Výška: 120 cm, šířka: 100 cm

Konec aukce: 09.12.2025 19:40

Dosažená cena: 88 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (139)

40 000 Kč30.11.2025 10:16:01
39 500 Kč30.11.2025 10:16:00 (limit 29.11.2025 16:58:39)
39 000 Kč30.11.2025 10:15:59
38 500 Kč30.11.2025 10:15:58 (limit 29.11.2025 16:58:39)
38 000 Kč30.11.2025 10:15:58
37 500 Kč30.11.2025 10:15:56 (limit 29.11.2025 16:58:39)
37 000 Kč30.11.2025 10:15:56
36 500 Kč30.11.2025 10:15:54 (limit 29.11.2025 16:58:39)
36 000 Kč30.11.2025 10:15:54
35 500 Kč30.11.2025 10:15:52 (limit 29.11.2025 16:58:39)
35 000 Kč30.11.2025 10:15:52
34 500 Kč30.11.2025 10:15:50 (limit 29.11.2025 16:58:39)
34 000 Kč30.11.2025 10:15:50
33 500 Kč30.11.2025 10:15:48 (limit 29.11.2025 16:58:39)
33 000 Kč30.11.2025 10:15:48