Signováno vlevo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Výška: 120 cm, šířka: 100 cm
Konec aukce: 09.12.2025 19:40
Dosažená cena: 88 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (139)
| 40 000 Kč | 30.11.2025 10:16:01 |
| 39 500 Kč | 30.11.2025 10:16:00 (limit 29.11.2025 16:58:39) |
| 39 000 Kč | 30.11.2025 10:15:59 |
| 38 500 Kč | 30.11.2025 10:15:58 (limit 29.11.2025 16:58:39) |
| 38 000 Kč | 30.11.2025 10:15:58 |
| 37 500 Kč | 30.11.2025 10:15:56 (limit 29.11.2025 16:58:39) |
| 37 000 Kč | 30.11.2025 10:15:56 |
| 36 500 Kč | 30.11.2025 10:15:54 (limit 29.11.2025 16:58:39) |
| 36 000 Kč | 30.11.2025 10:15:54 |
| 35 500 Kč | 30.11.2025 10:15:52 (limit 29.11.2025 16:58:39) |
| 35 000 Kč | 30.11.2025 10:15:52 |
| 34 500 Kč | 30.11.2025 10:15:50 (limit 29.11.2025 16:58:39) |
| 34 000 Kč | 30.11.2025 10:15:50 |
| 33 500 Kč | 30.11.2025 10:15:48 (limit 29.11.2025 16:58:39) |
| 33 000 Kč | 30.11.2025 10:15:48 |