86. Wednesday

Autor: Josef Rataj

Signováno vlevo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Výška: 120 cm, šířka: 100 cm

Konec aukce: 09.12.2025 19:40

Dosažená cena: 88 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (139)

59 000 Kč9.12.2025 16:37:02
58 000 Kč8.12.2025 20:31:16 (limit 6.12.2025 22:33:13)
57 000 Kč8.12.2025 20:31:16
56 000 Kč8.12.2025 14:40:21 (limit 6.12.2025 22:33:13)
55 000 Kč8.12.2025 14:40:21
54 000 Kč8.12.2025 14:40:19 (limit 6.12.2025 22:33:13)
53 000 Kč8.12.2025 14:40:19
52 000 Kč8.12.2025 14:40:17 (limit 6.12.2025 22:33:13)
51 000 Kč8.12.2025 14:40:17
50 000 Kč8.12.2025 14:40:15 (limit 6.12.2025 22:33:13)
49 500 Kč8.12.2025 14:40:15
49 000 Kč8.12.2025 14:40:13 (limit 6.12.2025 22:33:13)
48 500 Kč8.12.2025 14:40:13
48 000 Kč8.12.2025 14:40:11 (limit 6.12.2025 22:33:13)
47 500 Kč8.12.2025 14:40:11