Signováno vlevo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Výška: 120 cm, šířka: 100 cm
Konec aukce: 09.12.2025 19:40
Dosažená cena: 88 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (139)
| 59 000 Kč | 9.12.2025 16:37:02 |
| 58 000 Kč | 8.12.2025 20:31:16 (limit 6.12.2025 22:33:13) |
| 57 000 Kč | 8.12.2025 20:31:16 |
| 56 000 Kč | 8.12.2025 14:40:21 (limit 6.12.2025 22:33:13) |
| 55 000 Kč | 8.12.2025 14:40:21 |
| 54 000 Kč | 8.12.2025 14:40:19 (limit 6.12.2025 22:33:13) |
| 53 000 Kč | 8.12.2025 14:40:19 |
| 52 000 Kč | 8.12.2025 14:40:17 (limit 6.12.2025 22:33:13) |
| 51 000 Kč | 8.12.2025 14:40:17 |
| 50 000 Kč | 8.12.2025 14:40:15 (limit 6.12.2025 22:33:13) |
| 49 500 Kč | 8.12.2025 14:40:15 |
| 49 000 Kč | 8.12.2025 14:40:13 (limit 6.12.2025 22:33:13) |
| 48 500 Kč | 8.12.2025 14:40:13 |
| 48 000 Kč | 8.12.2025 14:40:11 (limit 6.12.2025 22:33:13) |
| 47 500 Kč | 8.12.2025 14:40:11 |