86. Wednesday

Autor: Josef Rataj

Signováno vlevo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Výška: 120 cm, šířka: 100 cm

Konec aukce: 09.12.2025 19:40

Dosažená cena: 88 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (139)

74 000 Kč9.12.2025 18:58:22 (limit 9.12.2025 18:54:17)
73 000 Kč9.12.2025 18:58:22
72 000 Kč9.12.2025 18:54:05
71 000 Kč9.12.2025 17:50:56
70 000 Kč9.12.2025 17:50:54 (limit 9.12.2025 17:46:36)
69 000 Kč9.12.2025 17:50:54
68 000 Kč9.12.2025 17:50:52 (limit 9.12.2025 17:46:36)
67 000 Kč9.12.2025 17:50:52
66 000 Kč9.12.2025 17:50:50 (limit 9.12.2025 17:46:36)
65 000 Kč9.12.2025 17:50:49
64 000 Kč9.12.2025 17:50:47 (limit 9.12.2025 17:46:36)
63 000 Kč9.12.2025 17:50:47
62 000 Kč9.12.2025 17:46:30
61 000 Kč9.12.2025 16:37:04
60 000 Kč9.12.2025 16:37:02 (limit 6.12.2025 22:33:13)