Signováno vlevo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Výška: 120 cm, šířka: 100 cm
Konec aukce: 09.12.2025 19:40
Dosažená cena: 88 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (139)
| 74 000 Kč | 9.12.2025 18:58:22 (limit 9.12.2025 18:54:17) |
| 73 000 Kč | 9.12.2025 18:58:22 |
| 72 000 Kč | 9.12.2025 18:54:05 |
| 71 000 Kč | 9.12.2025 17:50:56 |
| 70 000 Kč | 9.12.2025 17:50:54 (limit 9.12.2025 17:46:36) |
| 69 000 Kč | 9.12.2025 17:50:54 |
| 68 000 Kč | 9.12.2025 17:50:52 (limit 9.12.2025 17:46:36) |
| 67 000 Kč | 9.12.2025 17:50:52 |
| 66 000 Kč | 9.12.2025 17:50:50 (limit 9.12.2025 17:46:36) |
| 65 000 Kč | 9.12.2025 17:50:49 |
| 64 000 Kč | 9.12.2025 17:50:47 (limit 9.12.2025 17:46:36) |
| 63 000 Kč | 9.12.2025 17:50:47 |
| 62 000 Kč | 9.12.2025 17:46:30 |
| 61 000 Kč | 9.12.2025 16:37:04 |
| 60 000 Kč | 9.12.2025 16:37:02 (limit 6.12.2025 22:33:13) |