86. Wednesday

Autor: Josef Rataj

Signováno vlevo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Výška: 120 cm, šířka: 100 cm

Konec aukce: 09.12.2025 19:40

Dosažená cena: 88 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (139)

5 900 Kč13.11.2025 17:58:54
5 600 Kč13.11.2025 17:58:41 (limit 10.11.2025 01:13:32)
5 300 Kč13.11.2025 17:58:41
5 000 Kč10.11.2025 01:13:32 (limit 10.11.2025 01:13:32)