Signováno vlevo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Výška: 120 cm, šířka: 100 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:18
Dosažená cena: 83 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (111)
| 83 000 Kč | 9.12.2025 18:13:51 |
| 82 000 Kč | 9.12.2025 17:31:43 |
| 81 000 Kč | 9.12.2025 16:42:20 |
| 80 000 Kč | 9.12.2025 16:34:23 |
| 79 000 Kč | 9.12.2025 16:29:38 |
| 78 000 Kč | 9.12.2025 16:25:44 |
| 77 000 Kč | 9.12.2025 15:27:05 |
| 76 000 Kč | 9.12.2025 11:26:27 |
| 75 000 Kč | 9.12.2025 11:26:25 (limit 8.12.2025 14:39:54) |
| 74 000 Kč | 9.12.2025 11:26:25 |
| 73 000 Kč | 9.12.2025 11:26:22 (limit 8.12.2025 14:39:54) |
| 72 000 Kč | 9.12.2025 11:26:22 |
| 71 000 Kč | 8.12.2025 14:39:54 (limit 8.12.2025 14:39:54) |
| 70 000 Kč | 8.12.2025 14:39:54 (limit 8.12.2025 13:47:23) |
| 68 000 Kč | 8.12.2025 14:39:47 (limit 8.12.2025 13:47:23) |