18. Václav Havel

Autor: Josef Rataj

Signováno vlevo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Výška: 120 cm, šířka: 100 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:18

Dosažená cena: 83 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (111)

83 000 Kč9.12.2025 18:13:51
82 000 Kč9.12.2025 17:31:43
81 000 Kč9.12.2025 16:42:20
80 000 Kč9.12.2025 16:34:23
79 000 Kč9.12.2025 16:29:38
78 000 Kč9.12.2025 16:25:44
77 000 Kč9.12.2025 15:27:05
76 000 Kč9.12.2025 11:26:27
75 000 Kč9.12.2025 11:26:25 (limit 8.12.2025 14:39:54)
74 000 Kč9.12.2025 11:26:25
73 000 Kč9.12.2025 11:26:22 (limit 8.12.2025 14:39:54)
72 000 Kč9.12.2025 11:26:22
71 000 Kč8.12.2025 14:39:54 (limit 8.12.2025 14:39:54)
70 000 Kč8.12.2025 14:39:54 (limit 8.12.2025 13:47:23)
68 000 Kč8.12.2025 14:39:47 (limit 8.12.2025 13:47:23)