18. Václav Havel

Autor: Josef Rataj

Signováno vlevo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Výška: 120 cm, šířka: 100 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:18

Dosažená cena: 83 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (111)

6 500 Kč9.11.2025 10:46:54
6 200 Kč8.11.2025 19:37:59 (limit 8.11.2025 19:37:59)
5 900 Kč8.11.2025 10:19:59
5 600 Kč3.11.2025 21:40:01
5 300 Kč3.11.2025 20:49:40
5 000 Kč3.11.2025 15:41:54