18. Václav Havel

Autor: Josef Rataj

Signováno vlevo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Výška: 120 cm, šířka: 100 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:18

Dosažená cena: 83 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (111)

11 600 Kč10.11.2025 14:57:50 (limit 10.11.2025 01:09:58)
11 100 Kč10.11.2025 14:57:50
10 600 Kč10.11.2025 14:57:46 (limit 10.11.2025 01:09:58)
10 100 Kč10.11.2025 14:57:46
9 800 Kč10.11.2025 14:57:42 (limit 10.11.2025 01:09:58)
9 500 Kč10.11.2025 14:57:42
9 200 Kč10.11.2025 14:57:39 (limit 10.11.2025 01:09:58)
8 900 Kč10.11.2025 14:57:39
8 600 Kč10.11.2025 14:57:35 (limit 10.11.2025 01:09:58)
8 300 Kč10.11.2025 14:57:35
8 000 Kč10.11.2025 14:57:32 (limit 10.11.2025 01:09:58)
7 700 Kč10.11.2025 14:57:32
7 400 Kč10.11.2025 14:57:25 (limit 10.11.2025 01:09:58)
7 100 Kč10.11.2025 14:57:25
6 800 Kč10.11.2025 01:09:58 (limit 10.11.2025 01:09:58)