Signováno vlevo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Výška: 120 cm, šířka: 100 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:18
Dosažená cena: 83 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (111)
| 11 600 Kč | 10.11.2025 14:57:50 (limit 10.11.2025 01:09:58) |
| 11 100 Kč | 10.11.2025 14:57:50 |
| 10 600 Kč | 10.11.2025 14:57:46 (limit 10.11.2025 01:09:58) |
| 10 100 Kč | 10.11.2025 14:57:46 |
| 9 800 Kč | 10.11.2025 14:57:42 (limit 10.11.2025 01:09:58) |
| 9 500 Kč | 10.11.2025 14:57:42 |
| 9 200 Kč | 10.11.2025 14:57:39 (limit 10.11.2025 01:09:58) |
| 8 900 Kč | 10.11.2025 14:57:39 |
| 8 600 Kč | 10.11.2025 14:57:35 (limit 10.11.2025 01:09:58) |
| 8 300 Kč | 10.11.2025 14:57:35 |
| 8 000 Kč | 10.11.2025 14:57:32 (limit 10.11.2025 01:09:58) |
| 7 700 Kč | 10.11.2025 14:57:32 |
| 7 400 Kč | 10.11.2025 14:57:25 (limit 10.11.2025 01:09:58) |
| 7 100 Kč | 10.11.2025 14:57:25 |
| 6 800 Kč | 10.11.2025 01:09:58 (limit 10.11.2025 01:09:58) |