18. Václav Havel

Autor: Josef Rataj

Signováno vlevo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Výška: 120 cm, šířka: 100 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:18

Dosažená cena: 83 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (111)

19 100 Kč10.11.2025 14:58:18
18 600 Kč10.11.2025 14:58:15 (limit 10.11.2025 01:09:58)
18 100 Kč10.11.2025 14:58:14
17 600 Kč10.11.2025 14:58:11 (limit 10.11.2025 01:09:58)
17 100 Kč10.11.2025 14:58:11
16 600 Kč10.11.2025 14:58:07 (limit 10.11.2025 01:09:58)
16 100 Kč10.11.2025 14:58:07
15 600 Kč10.11.2025 14:58:04 (limit 10.11.2025 01:09:58)
15 100 Kč10.11.2025 14:58:04
14 600 Kč10.11.2025 14:58:00 (limit 10.11.2025 01:09:58)
14 100 Kč10.11.2025 14:58:00
13 600 Kč10.11.2025 14:57:57 (limit 10.11.2025 01:09:58)
13 100 Kč10.11.2025 14:57:57
12 600 Kč10.11.2025 14:57:53 (limit 10.11.2025 01:09:58)
12 100 Kč10.11.2025 14:57:53