Signováno vlevo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Výška: 120 cm, šířka: 100 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:18
Dosažená cena: 83 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (111)
| 19 100 Kč | 10.11.2025 14:58:18 |
| 18 600 Kč | 10.11.2025 14:58:15 (limit 10.11.2025 01:09:58) |
| 18 100 Kč | 10.11.2025 14:58:14 |
| 17 600 Kč | 10.11.2025 14:58:11 (limit 10.11.2025 01:09:58) |
| 17 100 Kč | 10.11.2025 14:58:11 |
| 16 600 Kč | 10.11.2025 14:58:07 (limit 10.11.2025 01:09:58) |
| 16 100 Kč | 10.11.2025 14:58:07 |
| 15 600 Kč | 10.11.2025 14:58:04 (limit 10.11.2025 01:09:58) |
| 15 100 Kč | 10.11.2025 14:58:04 |
| 14 600 Kč | 10.11.2025 14:58:00 (limit 10.11.2025 01:09:58) |
| 14 100 Kč | 10.11.2025 14:58:00 |
| 13 600 Kč | 10.11.2025 14:57:57 (limit 10.11.2025 01:09:58) |
| 13 100 Kč | 10.11.2025 14:57:57 |
| 12 600 Kč | 10.11.2025 14:57:53 (limit 10.11.2025 01:09:58) |
| 12 100 Kč | 10.11.2025 14:57:53 |