18. Václav Havel

Autor: Josef Rataj

Signováno vlevo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Výška: 120 cm, šířka: 100 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:18

Dosažená cena: 83 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (111)

36 400 Kč16.11.2025 21:04:53 (limit 12.11.2025 22:55:56)
35 900 Kč16.11.2025 21:04:53
35 400 Kč16.11.2025 21:04:51 (limit 12.11.2025 22:55:56)
34 900 Kč16.11.2025 21:04:51
34 400 Kč16.11.2025 21:04:49 (limit 12.11.2025 22:55:56)
33 900 Kč16.11.2025 21:04:49
33 400 Kč12.11.2025 22:55:56 (limit 12.11.2025 22:55:56)
32 900 Kč12.11.2025 22:55:56 (limit 10.11.2025 01:09:58)
30 500 Kč12.11.2025 22:55:17 (limit 10.11.2025 01:09:58)
30 000 Kč12.11.2025 22:55:17 (limit 12.11.2025 22:55:17)
21 600 Kč10.11.2025 14:58:25 (limit 10.11.2025 01:09:58)
21 100 Kč10.11.2025 14:58:25
20 600 Kč10.11.2025 14:58:21 (limit 10.11.2025 01:09:58)
20 100 Kč10.11.2025 14:58:21
19 600 Kč10.11.2025 14:58:18 (limit 10.11.2025 01:09:58)