18. Václav Havel

Autor: Josef Rataj

Signováno vlevo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Výška: 120 cm, šířka: 100 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:18

Dosažená cena: 83 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (111)

43 500 Kč26.11.2025 16:09:06
43 000 Kč26.11.2025 16:09:03 (limit 25.11.2025 20:34:31)
42 500 Kč26.11.2025 16:09:03
42 000 Kč25.11.2025 20:34:31 (limit 25.11.2025 20:34:31)
41 500 Kč22.11.2025 23:08:36
41 000 Kč20.11.2025 20:13:39
40 500 Kč16.11.2025 21:05:04
40 000 Kč16.11.2025 21:05:02 (limit 12.11.2025 22:55:56)
39 900 Kč16.11.2025 21:05:02
39 400 Kč16.11.2025 21:05:00 (limit 12.11.2025 22:55:56)
38 900 Kč16.11.2025 21:05:00
38 400 Kč16.11.2025 21:04:58 (limit 12.11.2025 22:55:56)
37 900 Kč16.11.2025 21:04:58
37 400 Kč16.11.2025 21:04:56 (limit 12.11.2025 22:55:56)
36 900 Kč16.11.2025 21:04:56