18. Václav Havel

Autor: Josef Rataj

Signováno vlevo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Výška: 120 cm, šířka: 100 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:18

Dosažená cena: 83 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (111)

52 000 Kč30.11.2025 17:53:27
51 000 Kč27.11.2025 14:34:22
50 000 Kč27.11.2025 14:34:21 (limit 25.11.2025 20:34:31)
49 500 Kč27.11.2025 14:34:21
49 000 Kč27.11.2025 14:34:19 (limit 25.11.2025 20:34:31)
48 500 Kč27.11.2025 14:34:19
48 000 Kč27.11.2025 14:34:17 (limit 25.11.2025 20:34:31)
47 500 Kč27.11.2025 14:34:17
47 000 Kč27.11.2025 14:34:15 (limit 25.11.2025 20:34:31)
46 500 Kč27.11.2025 14:34:15
46 000 Kč26.11.2025 16:09:15 (limit 25.11.2025 20:34:31)
45 500 Kč26.11.2025 16:09:15
45 000 Kč26.11.2025 16:09:09 (limit 25.11.2025 20:34:31)
44 500 Kč26.11.2025 16:09:09
44 000 Kč26.11.2025 16:09:06 (limit 25.11.2025 20:34:31)