Signováno vlevo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Výška: 120 cm, šířka: 100 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:18
Dosažená cena: 83 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (111)
| 52 000 Kč | 30.11.2025 17:53:27 |
| 51 000 Kč | 27.11.2025 14:34:22 |
| 50 000 Kč | 27.11.2025 14:34:21 (limit 25.11.2025 20:34:31) |
| 49 500 Kč | 27.11.2025 14:34:21 |
| 49 000 Kč | 27.11.2025 14:34:19 (limit 25.11.2025 20:34:31) |
| 48 500 Kč | 27.11.2025 14:34:19 |
| 48 000 Kč | 27.11.2025 14:34:17 (limit 25.11.2025 20:34:31) |
| 47 500 Kč | 27.11.2025 14:34:17 |
| 47 000 Kč | 27.11.2025 14:34:15 (limit 25.11.2025 20:34:31) |
| 46 500 Kč | 27.11.2025 14:34:15 |
| 46 000 Kč | 26.11.2025 16:09:15 (limit 25.11.2025 20:34:31) |
| 45 500 Kč | 26.11.2025 16:09:15 |
| 45 000 Kč | 26.11.2025 16:09:09 (limit 25.11.2025 20:34:31) |
| 44 500 Kč | 26.11.2025 16:09:09 |
| 44 000 Kč | 26.11.2025 16:09:06 (limit 25.11.2025 20:34:31) |