18. Václav Havel

Autor: Josef Rataj

Signováno vlevo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Výška: 120 cm, šířka: 100 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:18

Dosažená cena: 83 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (111)

67 000 Kč8.12.2025 14:39:47
66 000 Kč8.12.2025 14:39:44 (limit 8.12.2025 13:47:23)
65 000 Kč8.12.2025 14:39:44
64 000 Kč8.12.2025 14:39:42 (limit 8.12.2025 13:47:23)
63 000 Kč8.12.2025 14:39:42
62 000 Kč8.12.2025 13:47:23 (limit 8.12.2025 13:47:23)
61 000 Kč7.12.2025 12:05:59
60 000 Kč7.12.2025 12:05:56 (limit 6.12.2025 22:33:44)
59 000 Kč7.12.2025 12:05:56
58 000 Kč6.12.2025 22:33:39
57 000 Kč2.12.2025 21:20:33
56 000 Kč30.11.2025 17:53:31
55 000 Kč30.11.2025 17:53:29 (limit 27.11.2025 14:34:28)
54 000 Kč30.11.2025 17:53:29
53 000 Kč30.11.2025 17:53:27 (limit 27.11.2025 14:34:28)