Signováno vlevo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Výška: 120 cm, šířka: 100 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:18
Dosažená cena: 83 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (111)
| 67 000 Kč | 8.12.2025 14:39:47 |
| 66 000 Kč | 8.12.2025 14:39:44 (limit 8.12.2025 13:47:23) |
| 65 000 Kč | 8.12.2025 14:39:44 |
| 64 000 Kč | 8.12.2025 14:39:42 (limit 8.12.2025 13:47:23) |
| 63 000 Kč | 8.12.2025 14:39:42 |
| 62 000 Kč | 8.12.2025 13:47:23 (limit 8.12.2025 13:47:23) |
| 61 000 Kč | 7.12.2025 12:05:59 |
| 60 000 Kč | 7.12.2025 12:05:56 (limit 6.12.2025 22:33:44) |
| 59 000 Kč | 7.12.2025 12:05:56 |
| 58 000 Kč | 6.12.2025 22:33:39 |
| 57 000 Kč | 2.12.2025 21:20:33 |
| 56 000 Kč | 30.11.2025 17:53:31 |
| 55 000 Kč | 30.11.2025 17:53:29 (limit 27.11.2025 14:34:28) |
| 54 000 Kč | 30.11.2025 17:53:29 |
| 53 000 Kč | 30.11.2025 17:53:27 (limit 27.11.2025 14:34:28) |