14. Pretty

Autor: Pasta Oner

Signováno tužkou vpravo dole, číslováno - 82/100, nově rámováno, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Serigrafie
Výška: 67 cm, šířka: 47 cm, rámování: 82,2 x 61,3 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 09.05.2022 18:13

Dosažená cena: 11 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (28)

11 100 Kč9.5.2022 18:03:04 (limit 9.5.2022 16:37:49)
10 600 Kč9.5.2022 18:03:04
10 100 Kč9.5.2022 17:36:05 (limit 9.5.2022 16:37:49)
9 800 Kč9.5.2022 17:36:05
9 500 Kč9.5.2022 17:19:49 (limit 9.5.2022 16:37:49)
9 200 Kč9.5.2022 17:19:49
8 900 Kč9.5.2022 13:29:13 (limit 9.5.2022 00:17:36)
8 600 Kč9.5.2022 13:29:13
8 300 Kč9.5.2022 13:29:06 (limit 9.5.2022 00:17:36)
8 000 Kč9.5.2022 13:29:06
7 700 Kč9.5.2022 13:29:02 (limit 9.5.2022 00:17:36)
7 400 Kč9.5.2022 13:29:02
7 100 Kč9.5.2022 13:28:58 (limit 9.5.2022 00:17:36)
6 800 Kč9.5.2022 13:28:57
6 500 Kč7.5.2022 10:05:04 (limit 7.5.2022 10:05:04)