14. Pretty

Autor: Pasta Oner

Signováno tužkou vpravo dole, číslováno - 82/100, nově rámováno, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Serigrafie
Výška: 67 cm, šířka: 47 cm, rámování: 82,2 x 61,3 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 09.05.2022 18:13

Dosažená cena: 11 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (28)

6 300 Kč7.5.2022 10:05:04 (limit 6.5.2022 11:10:11)
3 500 Kč6.5.2022 11:10:11 (limit 6.5.2022 11:10:11)
3 300 Kč1.5.2022 17:31:07
3 100 Kč27.4.2022 20:30:01
2 900 Kč25.4.2022 13:42:38
2 700 Kč25.4.2022 11:25:28
2 500 Kč23.4.2022 19:04:21
2 300 Kč23.4.2022 19:04:16 (limit 21.4.2022 13:47:24)
2 300 Kč23.4.2022 19:04:16
2 100 Kč21.4.2022 13:47:17
1 900 Kč21.4.2022 12:37:32
1 700 Kč13.4.2022 21:23:51
1 500 Kč7.4.2022 08:54:01