Technika: Olej na plátně
Výška: 39,5 cm, šířka: 32 cm, rámování: 55 x 47,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.01.2022 18:33
Dosažená cena: 90 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (122)