19. Zátiší

Autor: Jan van Huÿsum

Technika: Olej na plátně
Výška: 39,5 cm, šířka: 32 cm, rámování: 55 x 47,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 17.01.2022 18:33

Dosažená cena: 90 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (122)

19 000 Kč17.1.2022 17:09:28
18 500 Kč17.1.2022 17:09:17 (limit 17.1.2022 17:04:52)
18 000 Kč17.1.2022 17:09:17
17 500 Kč17.1.2022 16:57:47
17 000 Kč17.1.2022 16:56:51
16 500 Kč17.1.2022 15:46:19
16 000 Kč17.1.2022 14:58:27
15 500 Kč17.1.2022 12:38:25
15 000 Kč17.1.2022 12:38:15 (limit 17.1.2022 10:04:38)
15 000 Kč17.1.2022 12:38:15
14 500 Kč17.1.2022 12:36:27 (limit 17.1.2022 10:04:38)
14 000 Kč17.1.2022 12:36:27
13 500 Kč17.1.2022 12:36:04 (limit 17.1.2022 10:04:38)
13 000 Kč17.1.2022 12:36:04
12 500 Kč17.1.2022 12:35:47 (limit 17.1.2022 10:04:38)