19. Zátiší

Autor: Jan van Huÿsum

Technika: Olej na plátně
Výška: 39,5 cm, šířka: 32 cm, rámování: 55 x 47,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 17.01.2022 18:33

Dosažená cena: 90 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (122)

44 000 Kč17.1.2022 17:59:54 (limit 17.1.2022 17:59:21)
43 500 Kč17.1.2022 17:59:54
43 000 Kč17.1.2022 17:59:51 (limit 17.1.2022 17:59:21)
42 500 Kč17.1.2022 17:59:51
42 000 Kč17.1.2022 17:59:48 (limit 17.1.2022 17:59:21)
41 500 Kč17.1.2022 17:59:48
41 000 Kč17.1.2022 17:59:45 (limit 17.1.2022 17:59:21)
40 500 Kč17.1.2022 17:59:45
40 000 Kč17.1.2022 17:59:41 (limit 17.1.2022 17:59:21)
39 500 Kč17.1.2022 17:59:41
39 000 Kč17.1.2022 17:58:57
38 500 Kč17.1.2022 17:58:49
38 000 Kč17.1.2022 17:58:46 (limit 17.1.2022 17:55:50)
38 000 Kč17.1.2022 17:58:46
37 500 Kč17.1.2022 17:58:42 (limit 17.1.2022 17:55:50)