19. Zátiší

Autor: Jan van Huÿsum

Technika: Olej na plátně
Výška: 39,5 cm, šířka: 32 cm, rámování: 55 x 47,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 17.01.2022 18:33

Dosažená cena: 90 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (122)

71 000 Kč17.1.2022 18:20:54
70 000 Kč17.1.2022 18:19:22
69 000 Kč17.1.2022 18:18:37
68 000 Kč17.1.2022 18:18:24
67 000 Kč17.1.2022 18:18:01
66 000 Kč17.1.2022 18:17:53
65 000 Kč17.1.2022 18:17:29
64 000 Kč17.1.2022 18:17:21
63 000 Kč17.1.2022 18:16:58
62 000 Kč17.1.2022 18:16:48
61 000 Kč17.1.2022 18:16:21
60 000 Kč17.1.2022 18:16:06
59 000 Kč17.1.2022 18:15:50
58 000 Kč17.1.2022 18:15:27
57 000 Kč17.1.2022 18:15:16