38. Pivoňky

Autor: J.W. Mezerová

Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 54 cm, šířka: 65 cm, rámování: 66 x 77 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 17.01.2022 18:41

Dosažená cena: 9 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (33)

9 200 Kč17.1.2022 18:36:17 (limit 17.1.2022 18:34:16)
8 900 Kč17.1.2022 18:36:17
8 600 Kč17.1.2022 18:34:07
8 300 Kč17.1.2022 18:34:03
8 000 Kč17.1.2022 18:33:57 (limit 17.1.2022 18:33:24)
8 000 Kč17.1.2022 18:33:57
7 700 Kč17.1.2022 18:33:20
7 600 Kč17.1.2022 18:33:20 (limit 17.1.2022 18:33:02)
7 400 Kč17.1.2022 18:33:16 (limit 17.1.2022 18:33:02)
7 100 Kč17.1.2022 18:33:16
6 800 Kč17.1.2022 18:33:14 (limit 17.1.2022 18:33:02)
6 500 Kč17.1.2022 18:33:14
6 200 Kč17.1.2022 18:33:11 (limit 17.1.2022 18:33:02)
5 900 Kč17.1.2022 18:33:11
5 600 Kč17.1.2022 18:33:09 (limit 17.1.2022 18:33:02)