Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 54 cm, šířka: 65 cm, rámování: 66 x 77 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 17.01.2022 18:41
Dosažená cena: 9 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč