217. Sirénes

Autor: Jean-Jacques De Pagne

Signováno vlevo nahoře, na zadní straně přípis, nově rámováno, mírně restaurované nad popisem na zadní straně
Technika: Olej na plátně
Výška: 100,5 cm, šířka: 80 cm, rámování: 105 x 84 cm

Konec aukce: 06.12.2021 21:36

Dosažená cena: 12 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (20)

12 000 Kč6.12.2021 12:41:38
10 000 Kč6.12.2021 12:41:34 (limit 5.12.2021 16:56:37)
10 000 Kč6.12.2021 12:41:33
9 700 Kč6.12.2021 12:41:31 (limit 5.12.2021 16:56:37)
9 400 Kč6.12.2021 12:41:31
9 100 Kč6.12.2021 12:41:29 (limit 5.12.2021 16:56:37)
8 800 Kč6.12.2021 12:41:29
8 500 Kč6.12.2021 12:41:26 (limit 5.12.2021 16:56:37)
8 200 Kč6.12.2021 12:41:26
7 900 Kč6.12.2021 12:41:23 (limit 5.12.2021 16:56:37)
7 600 Kč6.12.2021 12:41:23
7 300 Kč5.12.2021 16:56:31
7 000 Kč5.12.2021 16:56:26 (limit 27.11.2021 09:18:38)
6 800 Kč5.12.2021 16:56:26
6 500 Kč3.12.2021 11:10:29 (limit 27.11.2021 09:18:38)