31. Černohorci

Autor: Jaroslav Čermák

Technika: Olej na kartonu
Výška: 68 cm, šířka: 44 cm, rámování: 64,5 x 61 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 06.12.2021 18:33

Dosažená cena: 141 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Seznam příhozů (98)

48 500 Kč4.12.2021 12:01:11
48 000 Kč4.12.2021 12:01:09 (limit 30.11.2021 18:49:43)
47 500 Kč4.12.2021 12:01:09
47 000 Kč4.12.2021 12:01:07 (limit 30.11.2021 18:49:43)
46 500 Kč4.12.2021 12:01:07
46 000 Kč4.12.2021 12:01:05 (limit 30.11.2021 18:49:43)
45 500 Kč4.12.2021 12:01:05
45 000 Kč30.11.2021 18:49:24
44 500 Kč30.11.2021 16:01:47
44 000 Kč30.11.2021 10:07:13
43 500 Kč23.11.2021 19:47:48
43 000 Kč21.11.2021 21:10:40
42 500 Kč21.11.2021 13:13:42
42 000 Kč21.11.2021 13:13:39 (limit 17.11.2021 20:28:58)
42 000 Kč21.11.2021 13:13:39