Technika: Olej na kartonu
Výška: 68 cm, šířka: 44 cm, rámování: 64,5 x 61 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.12.2021 18:33
Dosažená cena: 141 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Seznam příhozů (98)