7. Alegorický motiv

Autor: Vojtěch Hynais

Signováno vpravo dole, k dílu je znalecký posudek, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 56,3 cm, šířka: 31 cm, rámování: 73,3 x 48 cm

Konec aukce: 06.12.2021 18:36

Dosažená cena: 105 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Seznam příhozů (105)

105 000 Kč6.12.2021 18:31:40
100 000 Kč6.12.2021 18:31:24
99 000 Kč6.12.2021 18:28:26
98 000 Kč6.12.2021 18:28:15
97 000 Kč6.12.2021 18:23:23
96 000 Kč6.12.2021 18:21:43
95 000 Kč6.12.2021 18:21:35
94 000 Kč6.12.2021 18:20:12
93 000 Kč6.12.2021 18:19:02
92 000 Kč6.12.2021 18:18:14
91 000 Kč6.12.2021 18:18:01
90 000 Kč6.12.2021 18:17:43
89 000 Kč6.12.2021 18:17:37
88 000 Kč6.12.2021 18:17:27
87 000 Kč6.12.2021 18:17:22