Signováno vpravo dole, k dílu je znalecký posudek, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 56,3 cm, šířka: 31 cm, rámování: 73,3 x 48 cm
Konec aukce: 06.12.2021 18:36
Dosažená cena: 105 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Seznam příhozů (105)