7. Alegorický motiv

Autor: Vojtěch Hynais

Signováno vpravo dole, k dílu je znalecký posudek, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 56,3 cm, šířka: 31 cm, rámování: 73,3 x 48 cm

Konec aukce: 06.12.2021 18:36

Dosažená cena: 105 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Seznam příhozů (105)

47 500 Kč6.12.2021 18:02:43 (limit 6.12.2021 16:01:48)
47 000 Kč6.12.2021 18:02:43
46 500 Kč6.12.2021 17:48:18 (limit 6.12.2021 16:01:48)
46 000 Kč6.12.2021 17:48:18 (limit 6.12.2021 17:48:18)
44 100 Kč6.12.2021 17:47:06 (limit 6.12.2021 16:01:48)
43 600 Kč6.12.2021 17:47:06
43 100 Kč6.12.2021 17:46:58 (limit 6.12.2021 16:01:48)
42 600 Kč6.12.2021 17:46:58
42 100 Kč6.12.2021 17:12:25 (limit 6.12.2021 16:01:48)
41 600 Kč6.12.2021 17:12:25
41 100 Kč6.12.2021 17:08:32 (limit 6.12.2021 16:01:48)
40 600 Kč6.12.2021 17:08:32
40 100 Kč6.12.2021 17:08:21 (limit 6.12.2021 16:01:48)
39 600 Kč6.12.2021 17:08:21
39 100 Kč6.12.2021 17:08:14 (limit 6.12.2021 16:01:48)