Signováno vpravo dole, datováno 1925, originál.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 40,5 cm, šířka: 50 cm, rámování: 44,5 x 55 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:41
Dosažená cena: 20 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (44)
| 20 500 Kč | 9.12.2025 18:36:47 |
| 20 000 Kč | 9.12.2025 18:36:38 |
| 19 500 Kč | 9.12.2025 18:36:17 |
| 19 000 Kč | 9.12.2025 18:36:10 |
| 18 500 Kč | 9.12.2025 18:35:32 |
| 18 000 Kč | 9.12.2025 18:35:23 |
| 17 500 Kč | 9.12.2025 18:34:50 |
| 17 000 Kč | 9.12.2025 18:33:07 |
| 16 500 Kč | 9.12.2025 18:32:17 |
| 16 000 Kč | 9.12.2025 18:22:09 |
| 15 500 Kč | 9.12.2025 18:19:41 |
| 15 000 Kč | 9.12.2025 16:28:46 (limit 9.12.2025 14:40:17) |
| 15 000 Kč | 9.12.2025 16:28:46 |
| 14 500 Kč | 9.12.2025 16:28:34 (limit 9.12.2025 14:40:17) |
| 14 000 Kč | 9.12.2025 16:28:34 |