Signováno vpravo dole, datováno 1925, originál.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 40,5 cm, šířka: 50 cm, rámování: 44,5 x 55 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:41
Dosažená cena: 20 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (44)
| 5 900 Kč | 9.12.2025 11:27:19 |
| 5 600 Kč | 8.12.2025 17:51:43 |
| 5 300 Kč | 8.12.2025 17:09:19 |
| 5 000 Kč | 2.12.2025 22:41:07 |
| 4 800 Kč | 30.11.2025 17:53:40 |
| 4 600 Kč | 30.11.2025 10:14:43 |
| 4 400 Kč | 30.11.2025 10:14:13 |
| 4 200 Kč | 27.11.2025 20:45:19 |
| 4 000 Kč | 27.11.2025 14:34:49 |
| 3 800 Kč | 26.11.2025 20:46:48 |
| 3 600 Kč | 26.11.2025 19:38:43 |
| 3 400 Kč | 22.11.2025 23:09:42 |
| 3 200 Kč | 20.11.2025 20:14:01 |
| 3 000 Kč | 9.11.2025 10:49:55 |