38. Letní krajina

Autor: Oldřich Blažíček

Signováno vpravo dole, datováno 1925, originál.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 40,5 cm, šířka: 50 cm, rámování: 44,5 x 55 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:41

Dosažená cena: 20 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (44)

5 900 Kč9.12.2025 11:27:19
5 600 Kč8.12.2025 17:51:43
5 300 Kč8.12.2025 17:09:19
5 000 Kč2.12.2025 22:41:07
4 800 Kč30.11.2025 17:53:40
4 600 Kč30.11.2025 10:14:43
4 400 Kč30.11.2025 10:14:13
4 200 Kč27.11.2025 20:45:19
4 000 Kč27.11.2025 14:34:49
3 800 Kč26.11.2025 20:46:48
3 600 Kč26.11.2025 19:38:43
3 400 Kč22.11.2025 23:09:42
3 200 Kč20.11.2025 20:14:01
3 000 Kč9.11.2025 10:49:55