38. Letní krajina

Autor: Oldřich Blažíček

Signováno vpravo dole, datováno 1925, originál.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 40,5 cm, šířka: 50 cm, rámování: 44,5 x 55 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:41

Dosažená cena: 20 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (44)

13 500 Kč9.12.2025 15:26:29 (limit 9.12.2025 14:40:17)
13 000 Kč9.12.2025 15:26:29
12 500 Kč9.12.2025 15:26:27 (limit 9.12.2025 14:40:17)
12 000 Kč9.12.2025 15:26:27
11 500 Kč9.12.2025 15:26:25 (limit 9.12.2025 14:40:17)
11 000 Kč9.12.2025 15:26:25
10 500 Kč9.12.2025 14:40:17 (limit 9.12.2025 14:40:17)
10 000 Kč9.12.2025 14:40:17 (limit 8.12.2025 17:51:48)
8 000 Kč9.12.2025 11:27:24 (limit 8.12.2025 17:51:48)
7 700 Kč9.12.2025 11:27:24
7 400 Kč9.12.2025 11:27:22 (limit 8.12.2025 17:51:48)
7 100 Kč9.12.2025 11:27:22
6 800 Kč9.12.2025 11:27:21 (limit 8.12.2025 17:51:48)
6 500 Kč9.12.2025 11:27:21
6 200 Kč9.12.2025 11:27:19 (limit 8.12.2025 17:51:48)