Signováno vpravo dole, datováno 1925, originál.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 40,5 cm, šířka: 50 cm, rámování: 44,5 x 55 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:41
Dosažená cena: 20 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (44)
| 13 500 Kč | 9.12.2025 15:26:29 (limit 9.12.2025 14:40:17) |
| 13 000 Kč | 9.12.2025 15:26:29 |
| 12 500 Kč | 9.12.2025 15:26:27 (limit 9.12.2025 14:40:17) |
| 12 000 Kč | 9.12.2025 15:26:27 |
| 11 500 Kč | 9.12.2025 15:26:25 (limit 9.12.2025 14:40:17) |
| 11 000 Kč | 9.12.2025 15:26:25 |
| 10 500 Kč | 9.12.2025 14:40:17 (limit 9.12.2025 14:40:17) |
| 10 000 Kč | 9.12.2025 14:40:17 (limit 8.12.2025 17:51:48) |
| 8 000 Kč | 9.12.2025 11:27:24 (limit 8.12.2025 17:51:48) |
| 7 700 Kč | 9.12.2025 11:27:24 |
| 7 400 Kč | 9.12.2025 11:27:22 (limit 8.12.2025 17:51:48) |
| 7 100 Kč | 9.12.2025 11:27:22 |
| 6 800 Kč | 9.12.2025 11:27:21 (limit 8.12.2025 17:51:48) |
| 6 500 Kč | 9.12.2025 11:27:21 |
| 6 200 Kč | 9.12.2025 11:27:19 (limit 8.12.2025 17:51:48) |