35. Setkání poctivých fotbalových rozhodčích

Autor: František Ringo Čech

Technika: Olej na plátně
Výška: 45 cm, šířka: 55 cm, rámování: 60 x 70 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 06.12.2021 18:34

Dosažená cena: 28 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Seznam příhozů (20)

28 500 Kč6.12.2021 18:29:10
28 000 Kč6.12.2021 18:29:05 (limit 30.11.2021 18:50:08)
27 600 Kč6.12.2021 18:29:05
27 100 Kč30.11.2021 19:00:41 (limit 30.11.2021 18:50:08)
26 600 Kč30.11.2021 19:00:41
21 600 Kč30.11.2021 19:00:33 (limit 30.11.2021 18:50:08)
21 100 Kč30.11.2021 19:00:33
18 500 Kč30.11.2021 19:00:21 (limit 30.11.2021 18:50:08)
18 000 Kč30.11.2021 19:00:21
16 800 Kč30.11.2021 18:50:08 (limit 30.11.2021 18:50:08)
16 300 Kč26.11.2021 00:53:36
15 800 Kč21.11.2021 21:11:03
15 300 Kč17.11.2021 20:51:24
14 800 Kč17.11.2021 20:47:41
4 800 Kč16.11.2021 23:31:01 (limit 13.11.2021 14:01:32)