35. Setkání poctivých fotbalových rozhodčích

Autor: František Ringo Čech

Technika: Olej na plátně
Výška: 45 cm, šířka: 55 cm, rámování: 60 x 70 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 06.12.2021 18:34

Dosažená cena: 28 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Seznam příhozů (20)

4 800 Kč16.11.2021 23:31:01
4 600 Kč13.11.2021 11:28:03
4 400 Kč12.11.2021 17:17:54
4 200 Kč11.11.2021 22:44:23
4 000 Kč11.11.2021 22:03:40