Technika: Olej na plátně
Výška: 45 cm, šířka: 55 cm, rámování: 60 x 70 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.12.2021 18:34
Dosažená cena: 28 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč