12. Skupina bez přesného pracovního programu - velký formát

Autor: František Ringo Čech

Signováno vlevo nahoře
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 100 cm, rámování: 84,5 x 114,5 cm

Konec aukce: 17.01.2022 18:22

Dosažená cena: 78 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (114)

78 000 Kč17.1.2022 18:17:32
77 000 Kč17.1.2022 18:14:41
76 000 Kč17.1.2022 18:10:32
75 000 Kč17.1.2022 18:09:20
74 000 Kč17.1.2022 18:04:26
73 000 Kč17.1.2022 18:03:02
72 000 Kč17.1.2022 17:53:01
71 000 Kč17.1.2022 17:48:27
70 000 Kč17.1.2022 17:48:05 (limit 17.1.2022 17:05:24)
69 560 Kč17.1.2022 17:48:05
68 560 Kč17.1.2022 17:47:59 (limit 17.1.2022 17:05:24)
67 560 Kč17.1.2022 17:47:59
66 560 Kč17.1.2022 17:05:18
65 560 Kč17.1.2022 16:58:39
65 000 Kč17.1.2022 16:58:40 (limit 17.1.2022 12:54:46)