12. Skupina bez přesného pracovního programu - velký formát

Autor: František Ringo Čech

Signováno vlevo nahoře
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 100 cm, rámování: 84,5 x 114,5 cm

Konec aukce: 17.01.2022 18:22

Dosažená cena: 78 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (114)

9 000 Kč8.12.2021 22:03:23 (limit 8.12.2021 22:03:23)
7 100 Kč8.12.2021 22:03:11 (limit 7.12.2021 09:29:45)
6 800 Kč8.12.2021 22:03:11
6 500 Kč7.12.2021 09:29:35
6 200 Kč6.12.2021 22:10:39
5 900 Kč6.12.2021 19:09:43
5 600 Kč6.12.2021 17:45:38
5 300 Kč6.12.2021 16:59:57
5 000 Kč5.12.2021 21:09:13