12. Skupina bez přesného pracovního programu - velký formát

Autor: František Ringo Čech

Signováno vlevo nahoře
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 100 cm, rámování: 84,5 x 114,5 cm

Konec aukce: 17.01.2022 18:22

Dosažená cena: 78 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (114)

32 500 Kč13.1.2022 21:44:17 (limit 11.1.2022 18:15:45)
32 000 Kč13.1.2022 21:44:17
31 500 Kč13.1.2022 21:44:07 (limit 11.1.2022 18:15:45)
31 000 Kč13.1.2022 21:44:07
30 500 Kč11.1.2022 18:15:39
30 000 Kč11.1.2022 18:15:37 (limit 10.1.2022 19:17:22)
30 000 Kč11.1.2022 18:15:37
29 500 Kč11.1.2022 18:15:35 (limit 10.1.2022 19:17:22)
29 000 Kč11.1.2022 18:15:35
28 500 Kč11.1.2022 18:15:32 (limit 10.1.2022 19:17:22)
28 000 Kč11.1.2022 18:15:32
27 500 Kč11.1.2022 18:15:29 (limit 10.1.2022 19:17:22)
27 000 Kč11.1.2022 18:15:29
26 500 Kč10.1.2022 19:17:16
26 000 Kč5.1.2022 08:50:58 (limit 4.1.2022 09:10:36)