12. Skupina bez přesného pracovního programu - velký formát
Autor: František Ringo Čech
Signováno vlevo nahoře
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 100 cm, rámování: 84,5 x 114,5 cm
Konec aukce: 17.01.2022 18:22
Dosažená cena: 78 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (114)