9. Ráno nad krajinou

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 51 x 117 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 18.07.2022 18:26

Dosažená cena: 14 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (42)

14 100 Kč18.7.2022 18:21:13 (limit 18.7.2022 18:18:10)
13 600 Kč18.7.2022 18:21:13
13 100 Kč18.7.2022 18:19:21 (limit 18.7.2022 18:18:10)
12 600 Kč18.7.2022 18:19:21
12 100 Kč18.7.2022 18:16:25 (limit 18.7.2022 18:14:19)
11 600 Kč18.7.2022 18:16:25
11 100 Kč18.7.2022 18:13:45
10 600 Kč18.7.2022 18:13:31
10 100 Kč18.7.2022 18:13:22
9 800 Kč18.7.2022 18:13:08
9 500 Kč18.7.2022 18:12:58 (limit 18.7.2022 18:12:57)
9 200 Kč18.7.2022 18:12:40
9 000 Kč18.7.2022 18:12:40 (limit 18.7.2022 18:12:31)
8 900 Kč18.7.2022 18:12:31 (limit 18.7.2022 18:12:31)
8 600 Kč18.7.2022 18:12:05