9. Ráno nad krajinou

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 51 x 117 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 18.07.2022 18:26

Dosažená cena: 14 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (42)

4 600 Kč15.7.2022 12:09:32
4 400 Kč13.7.2022 17:15:43 (limit 13.7.2022 16:04:51)
4 400 Kč13.7.2022 17:15:43
4 200 Kč13.7.2022 16:04:51 (limit 13.7.2022 16:04:51)
4 000 Kč11.7.2022 20:25:17
3 500 Kč11.7.2022 17:42:59
3 300 Kč11.7.2022 10:44:28
3 100 Kč7.7.2022 11:25:23
2 900 Kč7.7.2022 10:43:35
2 700 Kč2.7.2022 11:58:24
2 400 Kč1.7.2022 19:09:23
2 200 Kč12.6.2022 16:18:17