5. Zimní den

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 34 cm, šířka: 50 cm, rámování: 48,5 x 64,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 24.04.2023 18:13

Dosažená cena: 14 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (32)

14 300 Kč24.4.2023 18:08:12 (limit 24.4.2023 18:06:22)
13 800 Kč24.4.2023 18:08:12
13 300 Kč24.4.2023 18:05:47 (limit 24.4.2023 18:04:20)
12 800 Kč24.4.2023 18:05:47
12 300 Kč24.4.2023 18:03:37 (limit 24.4.2023 17:59:21)
11 800 Kč24.4.2023 18:03:37
11 300 Kč24.4.2023 18:01:13 (limit 24.4.2023 17:59:21)
10 800 Kč24.4.2023 18:01:13
10 300 Kč24.4.2023 17:58:30
9 800 Kč24.4.2023 17:58:30 (limit 20.4.2023 13:52:40)
9 300 Kč24.4.2023 17:58:03 (limit 20.4.2023 13:52:40)
9 000 Kč24.4.2023 17:58:03
8 100 Kč24.4.2023 11:26:11 (limit 20.4.2023 13:52:40)
7 800 Kč24.4.2023 11:26:11
7 500 Kč20.4.2023 13:52:30