Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 34 cm, šířka: 50 cm, rámování: 48,5 x 64,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 24.04.2023 18:13
Dosažená cena: 14 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč