48. Podvečer

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Signováno vpravo dole.
Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 96 cm, rámování: 50 x 109,8 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:52

Dosažená cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (19)

8 000 Kč9.12.2025 18:47:28 (limit 9.12.2025 18:45:16)
7 800 Kč9.12.2025 18:47:28
7 500 Kč9.12.2025 18:46:42 (limit 9.12.2025 18:45:16)
7 200 Kč9.12.2025 18:46:42
6 900 Kč9.12.2025 18:46:40 (limit 9.12.2025 18:45:16)
6 600 Kč9.12.2025 18:46:40
6 300 Kč9.12.2025 18:46:22 (limit 9.12.2025 18:45:16)
6 000 Kč9.12.2025 18:46:22
5 700 Kč9.12.2025 18:45:27 (limit 9.12.2025 18:45:16)
5 400 Kč9.12.2025 18:45:27
5 100 Kč9.12.2025 18:45:25 (limit 9.12.2025 18:45:16)
4 900 Kč9.12.2025 18:45:25
4 700 Kč9.12.2025 18:45:22 (limit 9.12.2025 18:45:16)
4 500 Kč9.12.2025 18:45:22
4 300 Kč9.12.2025 18:45:16 (limit 9.12.2025 18:45:16)