48. Podvečer

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Signováno vpravo dole.
Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 96 cm, rámování: 50 x 109,8 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:52

Dosažená cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (19)

4 100 Kč9.12.2025 18:43:18
3 900 Kč9.12.2025 18:05:52
3 700 Kč9.12.2025 12:46:48
3 500 Kč12.11.2025 16:13:06