Signováno vpravo dole.
Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 96 cm, rámování: 50 x 109,8 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:52
Dosažená cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč