28. Zimní podvečer

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 48,2 x 114,8 cm

Konec aukce: 05.09.2022 18:27

Dosažená cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (32)

10 500 Kč4.9.2022 12:09:31
10 000 Kč4.9.2022 12:09:23 (limit 14.8.2022 23:54:47)
9 900 Kč4.9.2022 12:09:23
9 600 Kč4.9.2022 12:09:21 (limit 14.8.2022 23:54:47)
9 300 Kč4.9.2022 12:09:21
9 000 Kč4.9.2022 12:09:19 (limit 14.8.2022 23:54:47)
8 700 Kč4.9.2022 12:09:19
8 400 Kč4.9.2022 12:09:16 (limit 14.8.2022 23:54:47)
8 100 Kč4.9.2022 12:09:16
7 800 Kč27.8.2022 12:53:54 (limit 14.8.2022 23:54:47)
7 500 Kč27.8.2022 12:53:54
7 200 Kč27.8.2022 12:53:52 (limit 14.8.2022 23:54:47)
6 900 Kč27.8.2022 12:53:52
6 600 Kč27.8.2022 12:53:50 (limit 14.8.2022 23:54:47)
6 300 Kč27.8.2022 12:53:50