28. Zimní podvečer

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 48,2 x 114,8 cm

Konec aukce: 05.09.2022 18:27

Dosažená cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (32)

6 000 Kč27.8.2022 12:53:46 (limit 14.8.2022 23:54:47)
5 700 Kč27.8.2022 12:53:46
5 400 Kč23.8.2022 11:04:58 (limit 14.8.2022 23:54:47)
5 100 Kč23.8.2022 11:04:58
4 900 Kč14.8.2022 23:54:19 (limit 14.8.2022 23:54:19)
4 700 Kč3.8.2022 17:35:15
4 500 Kč3.8.2022 17:01:49
4 300 Kč1.8.2022 12:29:58
4 100 Kč31.7.2022 09:49:34 (limit 27.7.2022 17:21:24)
3 900 Kč31.7.2022 09:49:34
3 700 Kč31.7.2022 09:49:29 (limit 27.7.2022 17:21:24)
3 500 Kč31.7.2022 09:49:29
3 300 Kč31.7.2022 09:49:09 (limit 27.7.2022 17:21:24)
3 100 Kč31.7.2022 09:49:09
2 900 Kč30.7.2022 16:04:36 (limit 27.7.2022 17:21:24)