201. Beauty at swis race

Autor: Robert Cook

Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 51,1 x 71 cm

Konec aukce: 07.03.2022 21:22

Dosažená cena: 19 100 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (40)

19 100 Kč7.3.2022 21:17:51 (limit 7.3.2022 20:22:13)
18 600 Kč7.3.2022 21:17:51
18 100 Kč7.3.2022 20:42:48 (limit 7.3.2022 20:22:13)
17 600 Kč7.3.2022 20:42:48
17 100 Kč7.3.2022 20:38:00 (limit 7.3.2022 20:22:13)
16 600 Kč7.3.2022 20:38:00
16 100 Kč7.3.2022 20:33:32 (limit 7.3.2022 20:22:13)
15 600 Kč7.3.2022 20:33:32
15 100 Kč7.3.2022 20:33:26 (limit 7.3.2022 20:22:13)
14 600 Kč7.3.2022 20:33:26
14 100 Kč7.3.2022 20:22:13 (limit 7.3.2022 20:22:13)
13 600 Kč19.2.2022 02:36:02
13 100 Kč19.2.2022 02:35:53 (limit 18.2.2022 19:11:23)
13 100 Kč19.2.2022 02:35:53
12 600 Kč18.2.2022 19:11:23 (limit 18.2.2022 19:11:23)