Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 51,1 x 71 cm
Konec aukce: 07.03.2022 21:22
Dosažená cena: 19 100 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (40)