201. Beauty at swis race

Autor: Robert Cook

Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 51,1 x 71 cm

Konec aukce: 07.03.2022 21:22

Dosažená cena: 19 100 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (40)

7 700 Kč16.2.2022 08:48:48 (limit 15.2.2022 11:10:52)
7 400 Kč16.2.2022 08:48:48
7 100 Kč16.2.2022 08:48:42 (limit 15.2.2022 11:10:52)
6 800 Kč16.2.2022 08:48:42
6 500 Kč16.2.2022 08:48:32 (limit 15.2.2022 11:10:52)
6 200 Kč16.2.2022 08:48:32
5 900 Kč15.2.2022 11:10:52 (limit 15.2.2022 11:10:52)
5 600 Kč15.2.2022 09:51:30
5 300 Kč12.2.2022 21:59:45
5 000 Kč10.2.2022 22:24:09