29. Hnědé zátiší

Autor: Josef Lehoučka

Technika: Olej na kartonu
Výška: 32 cm, šířka: 52 cm, rámování: 43,5 x 63,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 18:37

Dosažená cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (31)

18 000 Kč19.1.2026 18:32:50
17 500 Kč19.1.2026 18:30:27
17 000 Kč19.1.2026 18:26:11
16 500 Kč19.1.2026 18:25:39
16 000 Kč19.1.2026 18:25:18
15 500 Kč19.1.2026 18:24:23
15 000 Kč19.1.2026 18:23:48 (limit 19.1.2026 18:23:04)
14 700 Kč19.1.2026 18:23:48
14 200 Kč19.1.2026 18:23:44 (limit 19.1.2026 18:23:04)
13 700 Kč19.1.2026 18:23:44
13 200 Kč19.1.2026 18:23:41 (limit 19.1.2026 18:23:04)
12 700 Kč19.1.2026 18:23:41
12 200 Kč19.1.2026 18:23:39 (limit 19.1.2026 18:23:04)
11 700 Kč19.1.2026 18:23:39
11 200 Kč19.1.2026 18:23:38 (limit 19.1.2026 18:23:04)