29. Hnědé zátiší

Autor: Josef Lehoučka

Technika: Olej na kartonu
Výška: 32 cm, šířka: 52 cm, rámování: 43,5 x 63,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 18:37

Dosažená cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (31)

5 000 Kč23.12.2025 14:58:27