Technika: Olej na kartonu
Výška: 32 cm, šířka: 52 cm, rámování: 43,5 x 63,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 18:37
Dosažená cena: 18 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč