29. Hnědé zátiší

Autor: Josef Lehoučka

Technika: Olej na kartonu
Výška: 32 cm, šířka: 52 cm, rámování: 43,5 x 63,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 18:37

Dosažená cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (31)

10 700 Kč19.1.2026 18:23:38
10 200 Kč19.1.2026 18:23:36 (limit 19.1.2026 18:23:04)
9 900 Kč19.1.2026 18:23:36
9 600 Kč19.1.2026 18:23:33 (limit 19.1.2026 18:23:04)
9 300 Kč19.1.2026 18:23:33
9 000 Kč19.1.2026 18:23:04 (limit 19.1.2026 18:23:04)
8 700 Kč19.1.2026 18:19:29
8 400 Kč19.1.2026 18:18:28
8 100 Kč19.1.2026 18:00:37
7 800 Kč19.1.2026 17:16:34
7 500 Kč9.1.2026 13:23:52
6 200 Kč7.1.2026 18:38:45
5 900 Kč30.12.2025 16:37:52
5 600 Kč27.12.2025 17:46:06
5 300 Kč23.12.2025 21:23:19