Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 95,5 cm, rámování: 82 x 107,5 cm
Konec aukce: 03.05.2021 20:37
Dosažená cena: 7 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (29)