98. Panenky/Loutky

Autor: Jan Saudek

Signováno uprostřed dole, k dílu je originální autorský certifikát, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej sololit
Výška: 80,3 cm, šířka: 61 cm, rámování: 90,5 x 71,3 cm

Konec aukce: 05.09.2022 19:52

Dosažená cena: 180 000 Kč

Vyvolávací cena: 99 000 Kč

Seznam příhozů (19)

180 000 Kč5.9.2022 19:47:25
175 000 Kč5.9.2022 19:42:57 (limit 5.9.2022 19:36:33)
175 000 Kč5.9.2022 19:42:57
170 000 Kč5.9.2022 19:38:25 (limit 5.9.2022 19:36:33)
165 000 Kč5.9.2022 19:38:24
160 000 Kč5.9.2022 19:37:03 (limit 5.9.2022 19:36:33)
155 000 Kč5.9.2022 19:37:03
150 000 Kč5.9.2022 19:36:33 (limit 5.9.2022 19:36:33)
145 000 Kč5.9.2022 19:33:16
140 000 Kč5.9.2022 19:32:48
135 000 Kč5.9.2022 19:32:07
130 000 Kč5.9.2022 19:30:59 (limit 5.9.2022 19:27:27)
125 000 Kč5.9.2022 19:30:59
120 000 Kč5.9.2022 18:57:29
115 000 Kč5.9.2022 18:55:32