71. " Ecstasy " ( Just a study )

Autor: Jan Saudek

Technika: Fotografie
Výška: 18,2 cm, šířka: 23 cm, rámování: 35,5 x 45,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 19:23

Dosažená cena: 27 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (68)

27 500 Kč9.12.2025 19:18:58 (limit 9.12.2025 19:18:31)
27 000 Kč9.12.2025 19:18:58
26 500 Kč9.12.2025 19:18:31 (limit 9.12.2025 19:18:31)
26 000 Kč9.12.2025 19:15:39
25 500 Kč9.12.2025 19:15:18 (limit 9.12.2025 19:14:25)
25 500 Kč9.12.2025 19:15:18
25 000 Kč9.12.2025 19:13:57 (limit 9.12.2025 19:13:57)
24 500 Kč9.12.2025 19:13:31
24 000 Kč9.12.2025 19:13:25 (limit 9.12.2025 19:12:13)
23 700 Kč9.12.2025 19:13:25
23 200 Kč9.12.2025 19:13:20 (limit 9.12.2025 19:12:13)
22 700 Kč9.12.2025 19:13:20
22 200 Kč9.12.2025 19:13:11 (limit 9.12.2025 19:12:13)
21 700 Kč9.12.2025 19:13:11
21 200 Kč9.12.2025 19:12:53 (limit 9.12.2025 19:12:13)